Poznań Apartamenty

 

Oferujemy apartamenty w Poznaniu, w wyjątkowo dogodnej lokalizacji w centrum, przy ulicy Głogowskiej 65. Dysponujemy komfortowymi oraz kompleksowo wyposażonymi apartamentami na wynajem w bardzo atrakcyjnych cenach. Prezentowane przez nas tanie apartamenty zapewniają doskonałe warunki dla osób podróżujących w sprawach biznesowych, jak też turystów chcących zwiedzić miasto Poznań. Umożliwiamy wynajem apartamentów za pośrednictwem formularza online, dzięki czemu mogą Państwo samodzielnie dokonać rezerwacji w dowolnym momencie. Proponujemy apartamenty jedno-, dwu- oraz i trzypokojowe, urządzone kompleksowo i w wysokim standardzie. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i dokładnymi opisami apartamentów. Do zobaczenia w Poznaniu!

Apartament 2 pokojowy

Dwupokojowy apartament w centrum Poznania stanowi świetne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy podróżują samotnie, jak też większej liczby turystów (nie przekraczającej 4 osób).

Apartament 3 pokojowy

Samodzielne, przestronne i komfortowo wyposażone mieszkanie (63 m2) w sercu Poznania. Apartament 3-pokojowy składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni i łazienki.

Studio

Apartament Studio to doskonała alternatywa dla oferty hotelowej oraz pensjonatów na terenie Poznania. Samodzielne mieszkanie urządzone z wyczuciem stylu.